Sevgili Öğrencilerimiz;

 

Kariyer Merkezi Direktörlüğü altında; İstihdam, Sektör ve Mezun İlişkileri (İSMİ) Birimi faaliyet göstermeye başlamıştır.

Öğrencimiz olarak birimimizden yararlanabileceğiniz hizmet başlıkları aşağıdaki gibidir;

Kariyer Danışmanlığı:

Meslek tanıtımları ve seçimi, kariyer planlama desteği, özgeçmiş hazırlama, mülakat simülasyonu gibi konularda birebir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti alabilmek için tıklayınız.

Eğitim ve Seminerler:

Siz öğrencilerimizin sektörü tanımasına yardımcı olmak amacı ile iç eğitimler ve seminerler düzenlenecektir. Planlaması Kariyer Merkezi Direktörlüğü tarafından yapılacak olan bu etkinlerin dışında eğer talep ettiğiniz firmalar ya da kariyer eğitimleri var ise bize e-mail (asli.arabaci@uskudar.edu.tr) yolu ile taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.

Sektör İşbirlikleri ve Part-Time İstihdam:

Üniversitemizin sektör ile bağını güçlendirmek ve sizlere istihdam modelleri sunabilmek. Hem eğitimine devam edip hem de part-time çalışmak durumunda olan öğrencilerimiz web sayfamızı takip ederek part-time iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

 

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için asli.arabaci@uskudar.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz ya da Çarşı Yerleşkesi 2. Kat 208 numaralı ofiste ziyaretimize gelebilirsiniz.